Wczytuję dane...
Model: iPadPro11SmartFolio
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN

Etui Smart Folio do iPad Pro 11''

Etui Smart Folio do iPada Pro 11 cali chroni urządzenie z obu stron. Otwierając etui, obudzisz urządzenie, a zamykając – natychmiast uśpisz. Wykorzystaj nakładkę Smart Folio od Apple, aby chronić ekran swojego iPada Pro oraz wzbogacić tablet o dodatkową funkcjonalność. Ustaw urządzenie pod dowolnym kątem i korzystaj z niego wygodnie na co dzień.

Wygodna i funkcjonalna klapka

Etui Smart Folio posiada zapięcie magnetyczne, dzięki czemu błyskawicznie i szczelnie przylega do obudowy Twojego iPada Pro. Gdy je otworzysz, ekran automatycznie się wybudza. Ponadto, Smart Folio umożliwia ustawienie tabletu pod najwygodniejszym dla Ciebie kątem. Może służyć zarówno jako podstawka do oglądania multimediów, jak i umożliwić komfortowe pisanie oraz pracę z iPadem Pro.

Stylowy wygląd i pewna ochrona

Dobierz kolorystykę etui Smart Folio do swojego gustu i wzbogać iPada Pro o gustowny dodatek. Zostało ono wykonane z poliuretanu, który prezentuje się wyjątkowo stylowo, będąc jednocześnie miłym w dotyku. Jednak przede wszystkim, zabezpieczy ekran i obudowę Twojego tabletu przed przypadkowymi zarysowaniami. Od wewnątrz etui jest pokryte warstwą miękkiej mikrofibry.

Dostępne kolory:

Czarny - BLACK

Wersja OEM/wysokiej zamiennik

Kompatybilność:

iPad Pro 11 ( 1- Generacji ) Rok: 2018, 2019

Model numer: A1980, A2013, A1934, A1979