Wczytuję dane...
Model: TWSEJ02JU
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN

Słuchawki Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2

Dzięki słuchawkom bezprzewodowym Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 poczujesz prawdziwą swobodę użytkowania i słuchania muzyki. Intuicyjne, łatwe parowanie słuchawek oraz ich obsługa za pomocą jednego palca, która zagwarantuje Ci szybki dostęp do ulubionych piosenek, sprawią że docenisz je od pierwszego użycia.

Zaskoczą Cię również wzmocniony bas i doskonała jakość dźwięku jaką oferują słuchawki Mi True Wireless Earphones 2, między innymi, dzięki zastosowanemu kodekowi Bluetooth LHDC. Krystalicznie czyste rozmowy bez zakłóceń będziesz mógł prowadzić za pomocą podwójnego mikrofonu ze zintegrowaną funkcją redukcji szumów otoczenia.

Prawdziwie bezprzewodowa łączność

Słuchawki Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 oferują prawdziwie bezprzewodową łączność, która przekłada się na nieograniczoną kablami swobodę użytkowania. Słuchawki wykorzystują podzieloną konstrukcję bezprzewodową i wirtualnie łączą lewe i prawo ucho dla bezprzewodowego dźwięku stereo. Zatem, nie ograniczaj się i używaj jednej lub dwóch słuchawek w celu spełnienia najróżniejszych potrzeb.

Bezprzewodowa łączność jest możliwa dzięki zastosowaniu mikroprocesora Bluetooth 5.0. Dzięki niemu uzyskasz stabilniejsze połączenie bezprzewodowe, wyższe prędkości transmisji i lepszą kompatybilność. Jednocześnie, możesz przy tym cieszyć się dźwiękiem doskonałej jakości i krystalicznie wyraźnymi rozmowami głosowymi. Co więcej, dzięki zastosowaniu kodeka Bluetooth LHDC, słuchawki Mi True Wireless Earphones 2 gwarantują niemal perfekcyjną jakość dźwięku.

Doskonała jakość dźwięku i wzmocniony bas

Zastosowanie w słuchawkach Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 dużego głośnika o średnicy 14,2 mm z szeroką kompozytowa cewką dynamiczną, sprawi że możesz cieszyć się dźwiękiem doskonałej jakości i wzmocnionym basem. W rezultacie, bas jest pełny i głęboki, średni zakres miękki i naturalny, a dźwięki o wysokiej częstotliwości wyraźne i czyste.

Dzięki pełnej szczegółowości dźwięku, Twoje wrażenia ze słuchania będą jeszcze przyjemniejsze. Poznaj na nowo każdy detal swojej playlisty.

Krystalicznie czyste rozmowy

Koniec z zakłóceniami podczas rozmów. Wyposażone w podwójny mikrofon słuchawki Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2, sprawią że Twoje rozmowy będą krystalicznie czyste. Podwójny mikrofon wykorzystuje zintegrowaną technologię redukcji szumów otoczenia. Zapewnia ona także rozpoznawanie głosu w wysokiej rozdzielczości i topową jakość połączeń.

Automatyczna detekcja i obsługa gestami

Kiedy wyjmiesz jedną słuchawkę Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 z ucha, muzyka automatycznie się zatrzyma. Jest to możliwe dzięki wbudowanym czujnikom optycznym. Czujnik ten w czasie rzeczywistym wykrywa czy aktualnie nosisz słuchawki. Rozpoznaje kiedy je włożysz, a po ich usunięciu, odtwarzanie zatrzyma się automatycznie. Możesz mieć zatem pewność, że nie przegapisz żadnej nuty ani klatki, podczas słuchania muzyki lub oglądania filmu.

Obsługa słuchawek Earphones 2 jest łatwe, intuicyjne i odbywa się za pomocą palca. Kliknij dwukrotnie, aby uzyskać dostęp do muzyki, rozmów lub asystenta głosowego. Obsługuj słuchawki w łatwy sposób, nawet bez telefonu komórkowego.

Wygoda i długi czas użytkowania

Słuchawki Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 są wygodne w noszeniu, między innymi, dzięki konstrukcji w połowie ucha. Konstrukcja ta lepiej pasuje do kanału słuchowego i zapewnia większy komfort i dopasowanie. Możesz zatrzymać muzykę i komunikować się z innymi, bez potrzeby wyjmowania słuchawek. Kompaktowa i lekka konstrukcja słuchawek, sprawi że ich użytkowanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze.

Ponadto, słuchawek możesz używać nawet przez 14 godzin używając do tego dołączonego etui ładującego, które nie tylko chroni słuchawki, ale również automatycznie je ładuje, kiedy ich nie używasz. Zarówno słuchawki, jak również etui obsługują szybkie ładowanie, co przekłada się na pełne ładowanie w ciągu zaledwie jednej godziny. Ciągłe odtwarzanie audio może trwać do czterech godzin na jednym ładowaniu. Kiedy słuchawkom zabraknie energii, wystarczy umieścić je w etui ładującym i już nawet po kilku minutach możesz używać ich ponownie.

Specyfikacja

Łączność
Bezprzewodowe
Rodzaj łączności
Bluetooth 5.0
Budowa słuchawek
Douszne
System audio
Stereo 2.0
Redukcja hałasu
Nie
Średnica membrany
14,2 mm
Impedancja słuchawek
32 Om
Wbudowany mikrofon
Tak, przy słuchawce
Odłączany mikrofon
Nie
Złącze
USB typu-C - 1 szt.
Zasięg
do 10 m
Zasilanie
Wbudowany akumulator
Czas ładowania
ok. 60 min
Maksymalny czas pracy
do 4 h
do 14 h (przy użyciu etui ładującego)
Kompatybilność
Android
iOS
Dodatkowe informacje
Dotykowy panel sterowania
Redukcja szumów otoczenia w mikrofonie
Odbieranie połączeń
Kończenie połączeń
Sterowanie muzyką
Automatyczne włączanie i parowanie
Sterowanie głosem
Automatyczne wyłączanie
Współpraca z asystentem głosowym
Kolor
Biały
Dołączone akcesoria
Etui z funkcją ładowania słuchawek
Kabel USB typu C
Waga
4,5 g (jedna słuchawka)