Wczytuję dane...
Model: ApHDMI1,8m
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 9.50 PLN

Najnowsza wersja, kompatybilna z iOS8 i iOS7

Kabel Dock Connector 30pin - HDMI

Dzięki niemu możesz reprodukować wszystko, co widzisz na ekranie iPada lub telefonu iPhone 4S — aplikacje, prezentacje, witryny internetowe itp. — na telewizorze HD lub urządzeniu z wejściem HDMI ( np. projektorze lub minitorze ) w rozdzielczości do 1080p HD (maksymalna rozdzielczość odtwarzania filmów to 720p).

Podłączając iPada, telefon iPhone 4 lub iPoda touch (4. generacji), możesz oglądać na dużym ekranie telewizora HD lub urządzenia z wejściem HDMI pokazy slajdów i filmy w maksymalnej rozdzielczości 720p.

Kabel cyfrowego AV HDMI umożliwia bezpośrednie przekierowywanie dźwięku cyfrowego do telewizorów, które obsługują tę funkcję.

Kabel cyfrowego AV HDMI podłącza się do iPada, telefonu iPhone 4, telefonu iPhone 4S lub iPoda touch (4. generacji) za pośrednictwem 30-stykowego złącza dokującego, zaś z drugiej strony do urządzenia z wejściem HDMI — nie jest potrzebny żaden dodatkowy kabel.

  • Kompatybilny z iPhone 4, iPhone 4S, iPad 2, iPad 3 *Reprodukcja wideo ( Mirroring ) jest dostępna na iPadzie 2 iPadzie 3 i na iPhone 4S
  • Daksymalna rozdzielczość 1080p *( 720p) w przypadku odtwarzania filmów.
  • Długość 1,83m