Wczytuję dane...
Model: iPadAir2SmartCaseOEM
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.95 PLN

Etui Smart Case dedykowane do iPad Air 2

Najnowsze etui Smart Case (Leather) dedykowane do iPad Air 2 - stylowo chroni iPada zarówno z przodu jak i z tyłu, a jednocześnie pozwala zachować jego smukły kształt i lekką konstrukcję. Smart Case daje Ci wiele możliwości - etui można łatwo przekształcić w wygodną podstawkę do czytania, pisania czy oglądania filmów. Dodatkowo automatycznie budzi i usypia iPada przy otwieraniu i zamykaniu etui. Jest wykonane z wysowkiej jakości materiałów, stylowo wykończone skórą barwioną anilinowo ( na wskroś) dla idealnego uzyskania perfekcyjnej faktury skóry naturalnej. Wyjątkowo miłe w dotyku, dostępne w pięciu unikalnych kolorach. 

Pełna ochrona

Smukłe, a przy tym wytrzymałe etui Smart Case, chroni ekran iPad'a i jego tylną aluminiową obudowę. Warstwę wewnetrzną stanowi delikatna, dopasowana kolorystycznie podszewka z mikrofibry, która utrzymuje ekran w czystości. Twój iPad jest więc całkowicie zabezpieczony, a na dodatek zyskuje indywidualny, stylowy charakter.

Budzenie po otwarciu, usypianie po zamknięciu

Po otwarciu etui Smart Case, iPad natychmiast budzi się ze snu. Gdy je zamykasz, iPad automatycznie przechodzi w tryb uśpienia.

Podstawka do rozmów FaceTime i oglądania filmów

Etui Smart Case można złożyć w taki sposób, aby zmieniło się w idealną podstawkę do rozmów FaceTime i oglądania filmów.

Podstawka do pisania

Etui Smart Case świetnie sprawdza się też jako podstawka do pisania. Jeśli chcesz coś napisać, złóż je i oprzyj iPad'a pod wygodnym kątem.

Stylowe skórzane wykończenie

Najnowsze etui Smart Case zostało wykonane z wysowkiej jakości materiałów, stylowo wykończone skórą barwioną anilinowo ( na wskroś) dla uzyskania perfekcyjnej faktury skóry naturalnej. Dostępne w 12 wyjątkowych kolorach - 2 unikalne odcienie metaliczne i klasyczna, głęboka czerń. Posiada delikatną, dopasowaną kolorystycznie podszewkę z mikrofibry, która utrzymuje ekran w czystości. 

Dostępne kolory:

  -  ŻÓŁTO-ZIELONY - (GREEN)
  - NIEBIESKI - (BLUE)
  -  RÓŻOWY - (PINK)
  - INTENSYWNY RÓŻ - (HOT PINK)
  - CZERWONY - (RED)
  - BIAŁY - (WHITE)
  -  BEŻOWY - (BEIGE)
  -  ZŁOTY - ( GOLD METALIC )
  -  RÓŻOWO ZŁOTY - ( ROSE GOLD METALIC )
  -  BRĄZOWY JASNY - (LIGHT BROWN)
  -  BRĄZOWY CIEMNY - (BROWN)
  -  CZARNY - (BLACK)
  -  GRANATOWY - (DARK BLUE)       

Kompatybilność:
  • iPad Air 2
  • Numer modelu (na pokrywie tylnej):
    A1566 na iPadzie Air 2
    A1567 na iPadzie Air 2 Wi-Fi + Cellular